O firmie     |     Współpraca     |     Kontakt     |     Lokalizacja     |     Galeria    
SKLEPY INTERNETOWe by Cube Art
A K T U A L N O Ś C I
O PRODUKCIE
Powłoka Efect-Art
Gzymsy
Listwy, podparapetniki, fasety
Bonie i kolumny
Czapy, daszki
Izolacje termiczne, akustyczne, nietypowe...
Reklama 3D
Katalogi i cennik
WIZUALIZACJE
Porównanie właściwości powłok
Ochrona przed ptakami
Elementy i detale architektoniczne A-O
Elementy i detale architektoniczne P-Z
Zwrot podatku VAT
Montaż sztukaterii
UMÓW SPOTKANIE !
Jak zamówić?
Dystrybutorzy i Partnerzy
WYPOCZYNEK z Cube Art
Ogólnopolski konkurs Modernizacja Roku
Gzymsy


Gzymsy kończą lub dzielą ściany, zarówno pod względem konstrukcyjnym jak i plastycznym. Swoje powstanie zawdzięczają konieczności nakrycia ściany w celu zabezpieczenia jej przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych powodującymi powstawanie zacieków, pleśni i plam. Stanowią jednocześnie górne zakończenie ściany. Patrząc na całkiem płaską ścianę dowolnej wysokości, nie możemy wywnioskować czy jest ona skończona czy nie. Widząc dowolną formę gzymsu wysuniętego poza lico ściany nie mamy wątpliwości odnośnie jej zakończenia – jeśli nie ostatecznego to z całą pewnością jakiegoś jej etapu wznoszenia.

Kilka powodów dla których warto montować gzymsy Cube Art™?

Podstawową zaletą gzymsów Cube Art™  jest znikomy ciężar. Ich niewielka waga pozwala na montaż do większości podłoży takich jak ściany jedno, dwu i trójwarstwowe bez względu na rodzaj materiału z jakiego wykonana jest ostatnia, zewnętrzna warstwa muru.

Sztukateria elewacyjna Cube Art w odróżnieniu od elementów betonowych lub gipsowych może być montowana na styropianie bądź wełnie mineralnej.

Wieloletnie doświadczenie oraz stosowana przez firmę Cube Art technologia produkcji sztukaterii, pozwala na wykonanie praktycznie KAŻDEGO wzoru i dowolnej wielkości  liniowego gzymsu, dając tym samym możliwość wytwarzania zarówno oryginalnych, niepowtarzalnych detali jak i uzupełniania bądź odtwarzania elewacji restaurowanych obiektów.

Do produkcji sztukaterii wykorzystujemy specjalnie na nasze potrzeby wytwarzany styropian klasy EPS 220. Istnieje możliwość zamawiania elementów z innych materiałów takich jak EPS 100, EPS 70 lub styrodur w rozmiarach i kształtach zgodnych z życzeniem Klienta.

Powłoka Efect-Art posiada bardzo wysoką odporność mechaniczną statyczną i dynamiczną oraz chemiczną na większość rozpuszczalników, słabych kwasów i zasad. MOŻNA JE MALOWAĆ DOWOLNYMI FARBAMI W TYM NA BAZIE ROZPUSZCZALNIKÓW (FARBY OLEJNE).

 

         Z uwagi na odmienność lic murów i etapów budowy, każdorazowo dobieramy - w porozumieniem z Klientem - najkorzystniejszy sposób wykonania profili oraz technologii ich montażu.

  

Szczegóły zamówienia takie jak: wzór, sposób wykończenia, cena, termin oraz warunki dostawy uzgadniane są w trakcie indywidualnych negocjacji.


 
KATALOG 2012

 GZYMSY KOLEKCJA 2012:
  GZ 1 - GZ 17 (plik PDF)
GZ 18 - GZ 34 (plik PDF)Archiwum katalogów
 
 
 

 

Powrót do strony głównej

 

gzyms gzymsy gzymsów gzymsom  sztukateria styropianowa

 

O firmie     |     Współpraca     |     Kontakt     |     Lokalizacja     |     Galeria     Cube Art
62-800 Kalisz, ul. Godebskiego 31b
e-mail: biuro@cubeart.com.pl